Gyno-Daktarin

Krem przeciwgrzybiczny Gyno-Daktarin jest skutecznym rozwiązaniem w przypadku wystąpienia grzybiczego zakażenia pochwy.
Gyno-Daktarin polecany jest przede wszystkim tym kobietom, u których kandydoza ma charakter nawracający.

  • Gyno-Daktarin to wysoce skuteczny krem zalecany w grzybiczych infekcjach pochwy
  • Krem zalecany jest szczególnie w przypadku powracających infekcji
  • Gyno-Daktarin zwalcza grzybicze zapalnie pochwy oraz jego objawy
  • Opakowanie kremu zawiera wygodny w użyciu aplikator

Jakie są zalety stosowania kremu Gyno-Daktarinu?

Krem Gyno-Daktarin przeznaczony jest do skutecznego zwalczania grzybiczych infekcji pochwy oraz nieprzyjemnych objawów przez nie spowodowanych. Gyno-Daktarin skutecznie zwalcza zakażenia wywołane przez drożdżaki i dermatofity oraz wykazuje również działanie przeciwbakteryjne w kierunku pałeczek i ziarenkowców. Do opakowania kremu załączony jest aplikator, który pozwala na precyzyjne i wygodne nałożenie leku w pochwie. Krem Gyno-Daktarin polecany jest przede wszystkim kobietom, które cierpią z powodu nawracających infekcji pochwy. W niektórych przypadkach zaleca się stosowanie kremu w połączeniu z tabletkami Diflucan, co zwiększa skuteczność terapii. Pierwszym efektem działania Gyno-Daktarinu jest złagodzenie świądu, który towarzyszy grzybicy, dzięki Czemy krem przynosi natychmiastową ulgę. Należy pamiętać, że nawet po ustąpieniu wszystkich objawów kurację leczniczą należy kontynuować jeszcze przez tydzień.

Jak krem Gyno-Daktarin pomaga zwalczać grzybicze zapalenie pochwy?

Krem Gyno-Daktarinie zawiera mikonazol, aktywną substancję o silnym działaniu przeciwgrzybicznym, który blokuje syntezę ergosterolu – podstawowego składnika błony komórkowej grzybów. Pozbawione bariery ochronnej drożdżaki szybko obumierają. Stosowanie zawierającego mikonazol kremu przyczynia się więc do ograniczeniu rozwoju infekcji prowadząc do pełni zdrowia. Dodatkowo wykazano, że Gyno-Daktarin cechuje się ograniczonym działaniem przeciwbakteryjnym, dlatego jest idealnym lekiem na grzybice pochwy wtórnie zainfekowane przez bakterie.

Kto może stosować krem Gyno-Daktarin?

Efekty uboczne związane ze stosowaniem kremu Gyno-Daktarin występują bardzo rzadko, dlatego może on być stosowany przez większość kobiet. Oczywiście krem nie powinien być stosowany przez kobiety uczulone na mikonazol lub którykolwiek składnik leku oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią. U mniej niż 1 % badanych zaobserwowano niewielkie podrażnienie skóry w postaci wysypki, rumienia, pokrzywki. Jeżeli w trakcie stosowania Gyno-Daktarinu pojawią się inne działania niepożądane to należy zaprzestać aplikowania kremu i zgłosić się do lekarza
Zakup kremu Gyno-Daktarin za pośrednictwem naszej strony internetowej możliwy jest po wypełnieniu formularza konsultacji, który jest podstawą do wystawienia i realizacji recepty.

Jakie są przeciwwskazania do stosowania kremu Gyno-Daktarin?

Jak już wspomniano wcześniej leku nie należy stosować u pacjentów ze stwierdzoną nadwrażliwością na mikonazol. Jeżeli krem jest stosowany nie tylko dopochwowo, ale również zewnętrznie to nie należy stosować go w leczeniu zakażeń grzybiczych owłosionej skóry głowy, błon śluzowych, zranionych skóry oraz paznokci.
U kobiet ciężarnych Gyno-Daktarin może być stosowany tylko w wyjątkowych okolicznościach, kiedy to spodziewane korzyści przewyższają potencjalne ryzyko związane z aplikację kremu.
Jeżeli pacjent stosuje inne leki w połączeniu z mikonazolem powinie zachować ostrożność, ponieważ składnik aktywny Gyno-Daktarinu może wzmacniać ich działanie. Jeżeli chory stosuje również leki przeciwzakrzepowe powinien kontrolować czas krzepnięcia krwi. W przypadku leków na cukrzycę zawierających chlorpropamid, gibenklamid może dojść do zwiększenia ryzyka wystąpienia hipoglikemii

W jaki sposób należy stosować krem Gyno-Daktarin?

Stosowanie kremu przeciw grzybiczemu zapaleniu pochwy jest dziecinnie proste. Do opakowania kremu załączony jest aplikator, który pozwala umieścić lek w pochwie. W zależności od stopnia rozwoju infekcji lekarz może zalecić stosowanie kremu Gyno-Daktarin przez 7, 10 lub 14 dni. W przypadku siedmiodniowej kuracji krem należy aplikować dwa razy w ciągu doby. Nawet jeżeli objawy ustąpią to rekomenduje się stosowanie profilaktycznej kuracji jeszcze przez co najmniej tydzień. Jeżeli zostanie zastosowana większa dawka kremu to może pojawić się niewielkie podrażnienie pochwy, dlatego Gyno-Daktarin należy nakładać za pomocą specjalnego aplikatura, a w przypadku pominięcia dawki nie zaleca się stosowanie podwójnej ilości kremu.
Gyno-Daktarin może być również aplikowany na grzybicze zmiany skóry w połączeniu z pudrem Daktarin, wówczas krem nakłada się tylko jeden raz na dobę.

Czy można kupić lek Gyno-Daktarin na grzybicę pochwy przez internet?

Nasz serwis internetowy umożliwia zakup kremu na grzybicze zapalenie pochwy on-line. Aby kupić Gyno-Daktarin wystarczy uzupełnić formularz konsultacji medycznej, który jest podstawą do wystawienia recepty i realizacji zamówienia. Nasz lekarz po zapoznaniu się z przypadkiem pacjenta podejmie decyzję o konieczności zastosowania kuracji leczniczej z wykorzystaniem Gyno-Daktarinu. Formularz jest całkowicie poufny i służy jedynie ocenie stopnia niebezpieczeństwa związanego z planowaną kuracją. Po wypisaniu recepty, farmaceutyk zostanie bezzwłocznie wydany z apteki i wysłany do chorego ekspresową przesyłką kurierską bez konieczności wnoszenia dodatkowych opłat. Paczki są dobrze zabezpieczone oraz przede wszystkim dyskretne. Wysyłka dociera do pacjenta nie później niż po 24-48 godzinach od przyjęcia przez kuriera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.