Zestaw leków na Rzeżączkę (Azytromycyna + Cefiksym)

Z myślą o pacjentach dotkniętych przez rzeżączkę przygotowaliśmy specjalny zestaw antybiotyków przeznaczonych do skutecznego zwalczania tej wstydliwej przypadłości. W skład zestawu na rzeżączkę wchodzą dwa niezwykle skuteczne antybiotyki – Azithromycin oraz Cefiksym, których komplementarne działanie pozwala na całkowite wyleczenie nawet najbardziej odpornych szczepów rzeżączki.
Cefiksym niszczy chorobotwórcze bakterie rzeżączki uniemożliwiając odbudowę bakteryjnych ścian komórkowych, a Azithromycin zmniejsza zdolność bakterii do tworzenia nowych białek oraz obniża aktywność lipidów.

Jakie korzyści wynikają ze stosowania Zestawu Leków na Rzeżączkę?

Zestaw Leków na Rzeżączkę to szybka i skuteczna kuracja pozwalająca wyleczyć infekcję już po zażyciu jednej serii. W początkowej fazie epidemii rzeżączki znajdujące się w zestawie antybiotyki przepisywane były niezależnie, w zależności od decyzji lekarza, ale uodparniające się na antybiotyki kolejne szczepy bakterii wymagały zastosowanie kompleksowej kuracji, która dałaby pewność całkowitego wyeliminowania rzeżączki z zainfekowanego organizmu.
Wielu lekarzy podkreśla, że rzeżączce towarzyszą zazwyczaj inne choroby przenoszone drogą płciową, powodowane min. przez Chlamydia trachomatis. Znajdujący się w zestawie Azithromycin w połączeniu z Cefiksymem, nie tylko wyeliminuje z organizmu rzeżączkę, ale także pozwoli zwalczyć inne choroby towarzyszące infekcji.

W jaki sposób należy przyjmować leki znajdujące się w Zestawie na Rzeżączkę?

Podstawową zasadą naszego Zestawu Leków na Rzeżączkę jest prostota i wygoda związana z kuracją przeprowadzoną z jego zastosowaniem. Skuteczne wyleczenie z rzeżączki możliwe jest już po zastosowaniu pojedynczej dawki, na którą składają się 400 mg Cefiksymu i 1000mg Azithromycinu. Pojedynczą dawkę na rzeżączkę tworzą łącznie cztery tabletki, które należy przyjąć jednorazowo. Aby terapia odniosła oczekiwane rezultaty należy stronić od alkoholu na 48 godzin przed i po przyjęciu leków.
Wprawdzie większość pacjentów stosujących Zestaw Leków na Rzeżączkę nie wymaga powtórnej kuracji, ale zalecane jest przeprowadzenie badań na obecność chorób wenerycznych, które należ przeprowadzić przynajmniej dwa tygodnie po zażyciu leków. Takie postępowanie ma na celu wyeliminować ewentualność sfałszowania wyników.

Jak działają leki zawarte w Zestawie na Rzeżączkę?

Znajdujące sie w tabletkach Cyfiksym cefalosoryny, wiążąc się z centrami aktywnymi bakteryjnych enzymów: karboksypeptydazy i transpeptydazy, blokują ich działanie zatrzymując tym samym proces syntezy bakteryjnej ściany komórkowej. Bakterie pozbawione zdolności obronnych są bardzo szybko eliminowane z organizmu przez naturalne siły odpornościowe organizmu.
Antybiotyk charakteryzuje się przy tym łagodnym działaniem i stosunkowo niewielką toksycznością, dlatego może być w zasadzie bez ograniczeń przyjmowany przez większość pacjentów.
Z kolei Azithromycin działa na bakterie „od wewnątrz”, upośledzając szereg funkcji wewnątrzkomórkowych, takich jak synteza białek i aktywność peptydowa, co również wpływa na ich funkcje reprodukcyjne. Nie mogąc się rozwijać ani rozmnażać, bakterie umierają.

Kto może zażywać antybiotyki zawarte w z Zestawie Leków na Rzeżączkę ?

Cefiksym i Azithromycin są antybiotykami, które mogą być bezpiecznie stosowane przez większość pacjentów – pod warunkiem, że nie zachodzi u nich prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznej. Dlatego przy składaniu zamówienia prosimy o rzetelne i szczere wypełnienie formularza konsultacji zdrowotnej, aby nasz lekarz mógł potwierdzić bezpieczeństwo stosowania leku.

Kto nie może przyjmować antybiotyków znajdujących się w Zestawie Leków na Rzeżączkę?

Nie przyjmować antybiotyków znajdujących się w Zestawie Leków na Rzeżączkę podczas ciąży lub w trakcie karmienia piersią, a także w przypadku potwierdzonej cukrzycy, chorobach nerek, wątroby oraz w czasie przyjmowania Warfarinu. W przypadku występowania którejkolwiek z powyższych przypadłości lub innej, która może mieć znaczenie w trakcie antybiotykoterapii, należy taką informację uwzględnić w formularzu konsultacji medycznej.

Czy antybiotyki na rzeżączkę wywołują skutki uboczne?

Ponieważ proponowana przez nas antybiotykoterapia z zastosowanie Zestawu Leków na Rzeżączkę jest krótka, dlatego ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest znikome. Należy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że potencjalne efekty uboczne mogą się pojawić. Najczęściej występującymi efektami ubocznymi związanymi z przyjmowaniem antybiotyków z Zestawu Leków na Rzeżąszkę są:

  • Bóle brzucha
  • Wymioty
  • Biegunka
  • Wysypka
  • Ból głowy

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą, który podejmie decyzję czy stosowanie leku jest bezpieczne i nie zagraża zdrowiu lub życiu pacjenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.